Kayseri
0352 222 02 02
info@inovaosgb.com

Hakkımızda

Uzman ekibimiz ile kayseri de iş sağlığı ve iş güvenliği firmaları olarak hizmetlerini vermekteyiz.

İnova İSG,

İnova İSG 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Kanunun yürürlüğe girdiği 2013 yılından beridir sektörde deneyim kazanmış mühendislerin bir araya gelmesiyle kurulan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) olarak, iş sağlığı ve güvenliği alanı başta olmak üzere çeşitli mühendislik branşlarında firmalara hizmet vermek üzere faaliyet göstermektedir.

İş sağlığı ve güvenliği ile beraber iş hukuku, bilgi güvenliği konusunda uzman ekibi ile, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş, ilkeleri ve hedefleri olan, bölgesinde her zaman öncülük yapmayı, çalışmalarını günümüz teknolojileri ile birleştirmeyi amaç edinmiş bir firmadır.Kayseri iş sağlığı ve güvenliği firmaları

İnova İSG, İş sağlığı ve güvenliği dokümantasyonunun eksiksiz ve hatasız yapılması için müşterilerine bir sistemi kurup, sürdürülebilir kılmasıyla en iyi fiyat/performans oranını veren bir firmadır.

Sektöre başladığı ilk yıllardan itibaren birçok projeyi başarı ile gerçekleştiren ve yüksek müşteri memnuniyeti ile tamamlayan saha mühendislerden oluşan ekibi ile İNOVA İSG, çalışma bölgesinde yeni müşterileri ile yoluna devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

İşinin sorumluluğu ve bilinciyle firmaların en iyi şekilde hizmet almasını sağlayan, iş sağlığı ve güvenliği alanında farkındalık oluşturup bunu bir yük değil gereklilik haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Gücünü; mühendis ve alanında uzman sağlık ekibinin tecrübeleri ışığında oluşturduğu yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle gerçekleştirdiği pek çok kurumsal proje geçmişinden almaktadır.

VİZYONUMUZ

Kayseri iş sağlığı ve güvenliği firmaları olarak İnova İSG;

Hizmet verdiği tüm müşterilerin hizmet alımlarını ve kullanımlarını en üst seviyede tutmayı ve firmaların güncel mevzuata dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, verilecek hizmetin fiyat/performans dengesini optimum seviyede tutarak firmalara katma değerli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnova iş sağlığı ve güvenliği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız (0352) 222 02 02

WhatsApp tan ulaşabileceğiniz numaramız 0552 727 87 87

Sağlıklı günler dileriz.

Daha fazla kayseri iş sağlığı ve güvenliği bilgileri için www.kayseriissagligifirmalari.com ve www.kayseriisguvenligifirmalari.com 
sitelerimiz inceleyebilirsiniz.